ویژگی های سیفتی باکس 0.5 لیتری

جهت نگهداری و حفظ پسماند های تیز و برنده و سرنگ های پزشکی

تولید شده از جنس پلی اتیلن

با قابلیت اتوکلاو

دارای درب با قابلیت پلمپ پس از تکمیل ظرفیت

مطابق با استاندارد ISIRI 8502

مقاوم در برابر سوراخ شدن توسط محتویات داخلی

مقاوم در اثر اعمال ضربه و فشار

امکان امحا بی خطر برای محیط زیست

 

سیفتی باکس ها در اشکال مختلف استوانه ای ، مستطیلی و مربعی تولید می شوند ، که بر روی ظرف برچسبی جهت یادداشت اطلاعات ضرروری همچون تاریخ شروع استفاده و پلمپ ظرف و شخص استفاده کننده یادداشت می شود ؛ همچنین حداکثر ظرفیت محتویات داخل ظرف برروی این لیبل مشخص شده است.یادآوری این نکته نیز ضروریست که سیفتی باکس ها ظروف یک بار مصرف می باشند و به هیچ عنوان استفاده مجدد از انها توصیه نمی شود. از جمله این ویژگی ها می توان به مواردی همچون عدم نفوذپذیری بدنه ظرف در برابر اشیای تیز داخلی ،عدم امکان باز شدن درب هنگام سقوط از ارتفاع ( که درصورت باز شدن درب امکان پخش شدن محتویات داخل ظرف وجود داشته و در نتیجه احتمال ایجاد بریدگی و انتشار بیماری و به خطر افتادن جان کاربر را در پی داشته باشد )،ایجاد سهولت جداسازی سرسوزن از سرنگ برای کاربر ، امکان قفل (پلمپ) پس از اتمام ظرفیت و جلوگیری از نشت مایعات و محلول های شیمیایی داخل سیفتی باکس اشاره کرد.
ظروف ایمنی تولید شده در شرکت روژین حمداریا از بهترین مواد اولیه و از جنس پلی اتیلن بوده که قابلیت اتوکلاو نیز دارند ، سیفتی باکس های نیم لیتری به شکل استوانه ای زرد رنگ با درب قرمز تولید می شوند و در کارتن هایی به صورت 275 تایی بسته بندی می شوند . وزن هر سیفتی باکس 0.5 لیتری تولید شده در رحا حدودا 49 گرم بوده و وزن هر کارتن حاوی 275 عدد ظرف حدود 15.5 کیلوگرم می باشد.

سیفتی باکس 0.5 لیتری

سیفتی باکس ها مخازن ایمنی جهت جمع آوری پسماندهای تیز و برنده در مراکز درمانی و آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند ، این محصول بنابه مورد استفاده آن بایستی از ویژگی های خاصی برخوردار باشد که ایمنی محیط و کاربر را تامین نماید.

آخرین محصولات

برای خرید محصولات شرکت روژین کلیک کنید
درخواست مشاوره
سوالات متداول
کاتالوگ محصولات