درباره ما

 

شرکت روژین حمدآریا

یکی از شرکت های مجموعه حمد آریا با ماموریت تولید ظروف یکبار مصرف آزمایشگاهی در سال 1391 در فضایی بالغ بر 3000 مترمربع با برند “ROHA” تاسیس و به بهره برداری رسید. ROHA، با یک دهه سابقه فعالیت در صنعت آزمایشگاهی، توانسته با استفاده از دانش و ماشین آلات روز و با نگاه علمی به موضوعات، محصولات با کیفیتی را تولید نموده و گام های موثری در زمینه تولید تجهیزات آزمایشگاهی بردارد. کیفیت، جلب اعتماد و رضایت مشتریان از مهم ترین اصول شرکت روژین حمدآریا بوده و همواره با رعایت استاندارد های کیفی و با شتابی بیشتر از گذشته، جایگاه خود را در ارائه محصولات با کیفیت آزمایشگاهی ارتقا دهد. در همین راستا در سال های اخیر، شرکت روژین حمد آریا موفق به کسب گواهی نامه های بین المللی مدیریت کیفیت ISO9001:2015 و ISO13485:2016 گردیده است. ما برآنیم همواره در راستای تحقق شعار سازمانی خود “رحا انتخابی درست” گام های بلندتری برداشته و زمینه خدمت رسانی بهتر را فراهم کنیم.

 

 

محصولات

شرکت روژین حمدآریا محصولاتی همچون لوله های آزمایش در سایزهای مختلف دو نوع شفاف و نیمه شفاف ،یورین باتل در دو نوع شفاف و نیمه شفاف و به صورت استریل و غیر استریل با قابلیت اتوکلاو و به صورت تمام اتوماتیک ، ظروف نمونه گیری خلط ، استول باتل ، کاپ هیتاچی ، اپلیکاتور و سیفتی باکس در سایزهای مختلف را در سبد تولید خود دارد .

 

کنترل کیفی

واحد کنترل کیفی شرکت روژین حمدآریا به صورت مستقل و براساس استانداردهای مدیریت کیفیت فعالیت کرده و در سه مرحله قبل از تولید با کنترل مواد اولیه ورودی ، حین تولید و بعد از تولید بر فرآیندها مطابق اصول مدیریت کیفیت نظارت دارد .

 

استریلیزاسیون

استریلیزاسیون در دو مرحله برای یورین باتل ها انجام می پذیرد و نمونه ها به صورت تصادفی به آزمایشگاه برای تست فرستاده می شوند و نتایج به سازمان غذا و دارو فرستاده شده و تاییده ها اخذ می شوند.

 

 

بسته بندی

با توجه به حساسیت بسته بندی ظروف آزمایشگاهی شرکت روژین حمدآریا با استفاده از ماشین های اتوماتیک محصولات را بسته بندی و جهت توزیع به مراکز درمانی و آزمایشگاهی آماده سازی می کنند، که این فرآیند ریسک جابجایی و ارسال محصولات را به میزان قابل توجهی کاهش داده و از آسیب به محصولات جلوگیری می نماید .